سخن مدیر عامل

سخن مدیر عامل

سخن مدیرعامل

به نام خدا

نقش رضایت‌مندی مشتریان در منافع اقتصادی هر سازمان در بازار تجارت و صنعت امروز، انکار‌پذیر است و اثر آن در پیشرفت سازمان بیش از پیش برای فعالان اقتصادی آشکار گردیده است. لذا دستیابی به اهداف هر سازمان در گرو تامین انتظارات و توجه به نیاز‌های بالقوه و بالفعل مشتریان است.

شرکت پیشگام ساخت آیریک جهت رشد و توسعه فردی و سازمانی، سیاست ارتقا کیفیت محصولات، خدمات و مشتری‌مداری را سرلوحه کار و اهداف خود قرار داده است. بی‌شک با یاری خداوند متعال و استفاده از جوانان متخصص و نخبه، ارتباط با اساتید دانشگاهی و متخصصان و پیش کسوتان صنعت، همکاری مفید و موثر با صنایع فولاد، معدن، نفت و گاز و پتروشیمی و دانش مشاورین با تجربه باعث رشد روزافزون این شرکت از ابتدای تاسیس تاکنون شده است.

تلاش مجموعه پیشگام ساخت آیریک ارائه خدمات با‌کیفیت، نوین و متنوع در جهت رفع نیازمندی‌ها و مشکلات صنعت می‌باشد. حضور موثر در بازارهای رقابتی داخلی و خارجی، کارآفرینی و جذب نیروی انسانی متخصص بیشتر به همراه افزایش راندمان شرکت و توسعه فعالیت‌های آن در صنایع مختلف از جمله اهداف استراتژیک شرکت می‌باشد که امید است با یاری خداوند سبحان، همراهی اعضای هیئت‌مدیره و پشتکار کلیه کارکنان سخت‌کوش به این اهداف دست‌یافته و نقش موثری در اعتلای صنعت این مرز و بوم داشته باشیم.

حمید سلمانی

مدیرعامل